Açıklama
| Çap (d) | 6 mm |
| Boy (l) | 10 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 10,5 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
Orijinal fiyat: ₺2,90.₺2,75Şu andaki fiyat: ₺2,75.
ISO 7380 A2-304
| Çap (d) | 6 mm |
| Boy (l) | 10 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 10,5 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
| Ağırlık | 0,0031 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.