Açıklama
| Çap (d): | 12 mm |
| Uzunluk (l): | 30 mm |
| kafa çapı (dk): | 18 mm |
| baş yüksekliği (k): | 7.5 mm |
| Diş türü : | Metrik |
| Kafa şekli : | Silindir |
| Çekme dayanıklılığı : | 500 N/mm2 |
₺39,90
DIN 6912 A2-304
37 adet stokta
| Çap (d): | 12 mm |
| Uzunluk (l): | 30 mm |
| kafa çapı (dk): | 18 mm |
| baş yüksekliği (k): | 7.5 mm |
| Diş türü : | Metrik |
| Kafa şekli : | Silindir |
| Çekme dayanıklılığı : | 500 N/mm2 |
| Ağırlık | 0,0325 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.