Açıklama
| Çap (d) | 5 mm |
| Boy (l) | 20 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 9,5 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 2,75 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 560 N/mm² |
Orijinal fiyat: ₺2,90.₺2,75Şu andaki fiyat: ₺2,75.
ISO 7380 A2-304
| Çap (d) | 5 mm |
| Boy (l) | 20 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 9,5 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 2,75 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 560 N/mm² |
| Ağırlık | 0,0034 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.