Açıklama
| Çap (d) | 8 mm |
| Boy (l) | 20 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 14 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 4,4 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
₺5,85
ISO 7380 A2-304
| Çap (d) | 8 mm |
| Boy (l) | 20 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 14 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 4,4 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
| Ağırlık | 0,0096 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.