Açıklama
| Çap (d) | 8 mm |
| Gerilme Direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| Diş Türü | metrik |
| Köşe Genişliği (e) | 14,38 mm |
| Flanş (dc) | 17,9 mm |
| Anahtar Ağzı (s) | SW 13 |
| Yükseklik (h) | 8 mm |
Orijinal fiyat: ₺4,15.₺3,98Şu andaki fiyat: ₺3,98.
DIN 6923 A2-304
| Çap (d) | 8 mm |
| Gerilme Direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| Diş Türü | metrik |
| Köşe Genişliği (e) | 14,38 mm |
| Flanş (dc) | 17,9 mm |
| Anahtar Ağzı (s) | SW 13 |
| Yükseklik (h) | 8 mm |
| Ağırlık | 0,00683 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.