Açıklama
| Çap (d) | 5 mm |
| Toplam Boy (l) | 10 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 11,2 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
Orijinal fiyat: ₺1,55.₺1,45Şu andaki fiyat: ₺1,45.
DIN 7991 A2-304
| Çap (d) | 5 mm |
| Toplam Boy (l) | 10 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 11,2 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 3,1 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
| Ağırlık | 0,0019 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.