Açıklama
| Çap (d) | 16 mm |
| Gerilme Direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| Diş Türü | metrik |
| Köşe Genişliği (e) | 26,75 mm |
| Flanş (dc) | 34,5 mm |
| Anahtar Ağzı (s) | SW 24 |
| Yükseklik (h) | 16 mm |
Orijinal fiyat: ₺81,00.₺78,50Şu andaki fiyat: ₺78,50.
DIN 6923 A2-304
| Çap (d) | 16 mm |
| Gerilme Direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| Diş Türü | metrik |
| Köşe Genişliği (e) | 26,75 mm |
| Flanş (dc) | 34,5 mm |
| Anahtar Ağzı (s) | SW 24 |
| Yükseklik (h) | 16 mm |
| Ağırlık | 0,045 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.