Açıklama
| Çap (d) | 4 mm |
| Gerilme Direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| Diş Türü | metrik |
| Köşe Genişliği (e) | 7,66 mm |
| Flanş (dc) | 10 mm |
| Anahtar Ağzı (s) | SW 7 |
| Yükseklik (h) | 4,65 mm |
Orijinal fiyat: ₺2,20.₺2,05Şu andaki fiyat: ₺2,05.
DIN 6923 A2-304
| Çap (d) | 4 mm |
| Gerilme Direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| Diş Türü | metrik |
| Köşe Genişliği (e) | 7,66 mm |
| Flanş (dc) | 10 mm |
| Anahtar Ağzı (s) | SW 7 |
| Yükseklik (h) | 4,65 mm |
| Ağırlık | 0,0011 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.