Açıklama
| Çap (d) | 4 mm |
| Toplam Boy (l) | 16 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 8,96 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 2,48 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
Orijinal fiyat: ₺1,20.₺1,10Şu andaki fiyat: ₺1,10.
DIN 7991 A2-304
| Çap (d) | 4 mm |
| Toplam Boy (l) | 16 mm |
| Kalite | A2 |
| Kafa Çapı (dk) | 8,96 mm |
| Baş yüksekliği (k) | 2,48 mm |
| Anahtar | Alyan |
| Gerilme Direnci | 500 N/mm² |
| Ağırlık | 0,0015 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.